KRUMOR Liga - Interní liga oddílu BHC-MK

Putovní pohár

– jedná se o soutěž mezi jednotlivými členy oddílu. Hraje se dle pravidel šprtce (Billiard-Hockeye).
– je hrána v ročních sezónách, kdy startujeme v září a konec sezóny je vždy na přelomu května a června.
– vítěz KRUMOR ligy se stane na 1 rok držitelem putovního poháru (na podstavci poháru bude uveden ročník           sezóny, jméno trenéra a název týmu).

Každý člen oddílu má právo trénovat jeden tým z National Hockey League (NHL), se kterým vstoupí do soutěže.
Tým nemůže být v průběhu sezóny změněn.
V průběhu jedné sezóny interní ligy odehraje každý trenér 4 vzájemná utkání s každým ze soupeřících týmů. V případě výhry získává tým 2 body do tabulky, v případě remízy získá tým 1 bod. V případě prohry nezískává tým žádný bod.
Neodehraná utkání budou kontumována (3:0) ve prospěch trenéra s celkovým vyšším počtem odehraných zápasů, či bude zápas vyřešen kontumací formou remízy (0:0) v případě, že počet odehraných utkání bude podobný/shodný. 
V případě, že více hráčů bude mít po základní části shodný počet bodů, prvním rozdělujícím ukazatelem bude statistika vzájemných zápasů. Hráč s lepší bilancí vzájemných zápasů bude v tabulce výše. Pokud bude panovat shoda i zde, druhým ukazatelem bude Rozdíl skóre. Kdo bude mít více pozitivní skóre, bude v tabulce postaven výše. V případě, že i zde bude panovat shoda, je posledním rozdělovacím kritériem počet vstřelených branek. Kdo jich dal více, bude opět v tabulce postaven na vyšší pozici. V případě, že i zde bude panovat shoda, bude o umístění rozhodovat los.

Závěrem každé sezóny je Play-off pro nejlepších 8 týmů. Rozlosování týmů do Play-off fáze je pevně dané; potkají se týmy v následujícím pořadí: 1-8 / 2-7 / 3-6 / 4-5. Vítězové z Play-off fáze postupují do Semifinále, kde hrají o postup do Finále. Opět je pevně dané uspořádání soupeřů pro Semifinále, vítěz ze zápasu 1-8  narazí na vítěze 3-6 a vítěz ze zápasu 2-7 se utká o postup do Finále s vítězem z duelu 4-5.
Vítězové ze semifinálových utkání postupují do finálového boje o Putovní pohár.
Veškerá utkání – Play-off, semifinále i finále – se hrají na 4 vítězná utkání.
V případě, že zápas skončí v nadstavbové části remízou, hraje se prodloužení (1x 3 min), které se hraje pouze se 3 hráči v poli a brankářem. Nehraje se na pravidlo zlatého gólu, dohrávají se celé 3 minuty nastavení. Nedojde-li k rozhodnutí ani v této době, přicházejí na řadu nájezdy. První sada nájezdů je stanovena na 5 nájezdů pro každý tým, pokud není rozhodnuto ani po této sadě, jedou se nájezdy v sadě po jednom nájezdu do rozhodnutí zápasu.

Aktuální tabulka:

aktualizováno ke dni: 24.04. 2024