22.02. 2023 Trénink #25

Přítomni: Myšák, Lukáš, Tomáš, Petr, Radek Z., Max, Matěj II.

Dnes jsme odehráli pouze 6 utkání do tabulky Interní KRUMOR ligy. 
V posledním zápise o utkání se v kolonce číslo zápasu třpytí „55„. Tolik již bylo odehráno vzájemných zápasů v rámci Interní ligy. Dnes se hrály zápasy s čísly 50 – 55.

V prvním dnešním zápolení na sebe narazily Radek (Florida Panthers) a Petr (Philadelphia Flyers), zápas rozhodcoval Myšák (Arizona Coyotes). Šťastnějším z dvojice soupeřů byl nakonec Petr, který sice po první třetině prohrával 0:1 – mimochodem moc pěkný Radkův gól – ale ve druhé i třetí třetině se dokázal trefit pouze Petr a stanovil tak konečné skóre 2:1 pro Letce.
Do druhého utkání nastoupili rozjetí Letci (Petr – PHI) proti Capitals (Lukáš – WSH). Cates v první třetině vystřelil průběžné vedení pro Letce. Ve druhé třetině navýšil náskok Konečný. Vzápětí však snížil Ovechkin na 2:1. Po nedovoleném bránění byl nařízen nájezd. Exekutor Hayes se nemýlil a navýšil na 3:1. Třetí třetinu šli hráči Capitals do 4 po faulu Fehervaryho, Letci přesilovku nevyužili, naopak v početní výhodě inkasovali. Na 2:3 snižoval Carlson. Avšak Flyers mají Hayese, který upravil na konečných 4:2 pro Philadelphii.
Třetí dnešní utkání sezvalo na kluziště hráče Bostonu Bruins (Tomáš L.) a Floridy Panthers (Radek Z.). V první i ve druhé třetině se na trestnou lavici podíval Gudas (FLA). Avšak hra v početní nevýhodě hráčům Floridy nevadila, neboť se jim povedlo vstřelit branku, konkrétně Forsling ve druhé třetině rozvlnil síť za stále skvěle chytajícím Ullmarkem. Boston po obdržené brance přidal na obrátkách a díky Pastrňákovi srovnal ještě v průběhu druhé části na 1:1. Třetí třetina na tomto stavu již nic nezměnila.
Ve čtvrtém zápase přijeli Medvědi (Tomáš L. – BOS) na led Arizonských Kojotů (Myšák – ARI). A zápas to byl velice podobný tomu předchozímu. V první třetině nic, jen vyloučení obránce Kojotů. Ve druhé třetině gól na každé straně, nejprve Moser (ARI) z nájezdu a poté „haluzí“ srovnal Krejčí (BOS). Ullmark opět skvěle zachytal. Ve třetí třetině opět nic.
Na pátý zápas jsme si opět zaletěli na Floridu. Capitals (Lukáš G. – WSH) si přijel nasbírat pár bodů do tabulky. Alespoň o tom snil před prvním hvizdem a po první třetině, kdy tabule ukazovala skóre 1:0 pro WSH. Druhá  a třetí třetina přinesla do řad hráčů z Washingtonu zděšení. Srovnání obstaral Forsling, o navýšení se dvěma góly postaral Hornqvist a skóre uzavřel Bennett. Celkově 4:1 pro Floridu. Pěkně Radku.
V posledním šestém zápase jsme přeletěli na druhý břeh, domů nás pozvali právě hráči Capitals. A hostovat přijeli Medvědi z Bostonu. Po porážce, kterou hráči Capitals utržili na Floridě, se Medvědi cítili jistěji. A když postupně na trestnou lavici usedl Ovechkin a Carlson (oba WSH), poslal Bruins do vedení Pastrňák. Pěkně využitá přesilovka 5 na 3. Ale chvilku po vstřelené brance se začalo hrát 4×4, když právě střelec branky Pastrňák taktéž zamířil na trestnou. Další Čech – Zbořil – v sestavě Medvědů nelenil a navýšil na 2:0. Konec první třetiny a Capitals v nesnázích…druhá třetina přinesla další dvě branky. A protože obě padly do branky na stejné straně jako v první třetině, znamenalo to srovnání na 2:2. Nejdříve snížil Fehervary, o vyrovnání se postaral Oshie. Třetí třetina přinesla rozuzlení, Oshie se trefil i podruhé a rozhodl o výhře domácích. 3:2 pro Capitals. Boston odjel domů bez bodu.

V dnešním kole Interní KRUMOR ligy bylo vstřeleno celkem 23 gólů.
Nejlepším střelcem zůstává J.J. Moser z Arizony, který svůj 8. zásah přidal z trestného střílení. V tabulce se na něho dotáhl Konečný z týmu Philadelphia.
Nejméně obdržených gólů na zápas, tedy nejlepší brankář je stále z týmu Boston Bruins Linus Ullmark. V šestnácti zápasech obdržel devatenáct gólů.

Protože se nám do oddílu vrátil Maxmilián P., zahráli jsme i pár zápasů mimo tabulku. Nejdříve Max prohrál s Myšákem 3:1. Pak si překvapivě poradil s Petrem 3:1. A nakonec s Myšákem opět prohrál, tentokrát už jen 1:2. Od příště se Max zapojí do INTERNÍ KRUMOR LIGY. Novým týmem bude Carolina Huricanes. Tak uvidíme, jaký hurikán nám Max v zápasech předvede. Dnes nehrál vůbec špatně a já jsem moc rád, že se do oddílu vrací.


Soupis zápasů zde:

FLA – PHI (1:2)   //   PHI – WSH (4:2)   //   BOS – FLA (1:1)   //  ARI – BOS (1:1)   //  FLA – WSH (4:1)  //  WSH – BOS (3:2)
Zápasy mimo tabulku:
Myšák – Max (3:1)  //  Maxmilián – Petr (3:1)  //  Max – Myšák (1:2)

15.02. 2023 Trénink #24

Přítomni: Myšák, Lukáš, Tomáš, Syky, Petr, Radek Z., Max

Podle propočtů, když teď na trénincích budeme hrát zápasy do INTERNÍ KRUMOR LIGY, stihneme odehrát vše potřebné pro PLAY-OFF. Je ale také potřeba, aby chodili kluci pravidelně a v plném počtu. Nejméně zápasů má Matěj Vlk a Lexa. Radek Z. a Myšák teď zápasy docela sbírají a plní potřebné „čárky“ do tabulky. Radek D. se z ligy omluvil a na tréninky bude chodit nepravidelně.

Dnes jsme odehráli 10 utkání. 
Hned v prvním dnešním utkání zazářil Radek Z. (Florida Panthers), když se mu povedlo skolit trenéra (Arizona Coyotes). Pravda, trenér tomu dosti pomohl dvěma vlastními góly, ale na to se historie neptá. Radek tak připsal první výhru do tabulky vůbec. Gratulace.
Co jsem minule přivolal, dnes se stalo. Neporazitelnost Washingtonu skončila a postarali se o to Medvědi (Tomáš L. – Boston Bruins). S koncem neporazitelnosti přišel i konec kralování v tabulce. Na první místo se dostali Indiáni z Chicaga (Syky). Capitals (Lukáš G.) klesli na druhé místo a třetí příčku hájí Kojoti z Arizony (Myšák).
Na čtvrtém až šestém místě jsou NYR (Luba) – BOS (Tomáš L.) – VGK (Daniel) společně všichni s 11 body. Sedmé místo má zatím Petr a jeho Flyers, poslední postupové místo hájí Matěj V. se Žraloky. Avšak Matěj nyní moc často na tréninku není a uvidíme, jak dlouho nad čarou zůstane. Přeci jen Lexa i Radek jsou častějšími účastníky tréninků.

V dnešním kole Interní KRUMOR ligy napadalo do branek celkem 39 gólů, což je OPĚT více, než bylo vstřeleno minule. Nejlepším střelcem dnešního dne je bezpochyby Tyler Johnson z Chicago Blackhawks (Syky), který v dnešních 4 zápasech svého týmu vstřelil 6 branek. Tím se také dostal do čela tabulky střelců, společně s ním tam je J.J. Moser z Arizony. V tabulce oba přeskočili Gauthiera z NYR, na kterého se dotáhlo hned několik dalších hráčů – viz tabulka níže.
Nejméně obdržených gólů na zápas, tedy nejlepší brankář je stále z týmu Boston Bruins, Linus Ullmark. Ve třinácti zápasech obdržel čtrnáct gólů. Skvělá bilance a velký úspěch pro trenéra Bruins, Tomáše L. 

Soupis zápasů zde:
FLA – ARI (3:1)   //   WSH – PHI (2:2)   //   CHI – NYR (4:1)   //  PHI – ARI (0:6)   //  WSH – BOS (1:4)
CHI – ARI (3:4)   //   FLA – WSH (0:2)   //   CHI – BOS (0:2)   //  NYR – PHI (3:0)  //  FLA – CHI (0:1)

08.02. 2023 Trénink #23

Přítomni: Myšák, Dan, Lukáš, Tomáš, Syky, Petr, Radek Z., Max

I dnes jsme se věnovali ligovému hraní do tabulky INTERNÍ KRUMOR LIGY. Odehráno bylo 8 utkání. 
Dali jsme šanci těm hráčům, kteří měli nejméně zápasů. Nyní se nám tabulka dost vyrovnala, jak počtem zápasů, tak počtem bodů.
Na prvním místě je stále Lukáš a jeho Washington Capitals (WSH) s 11 body. TENTO TÝM JEŠTĚ NEPOZNAL HOŘKOST PORÁŽKY. Kdo první připraví Capitals o neporazitelnost?
Na druhé místo vystoupal Daniel – Vegas Golden Knights (VGK) taktéž s 11 body, ale v 10 zápasech. Na třetím místě je Petr a jeho Philadelphia Flyers (PHI). Luba s New York Rangers (NYR) na tréninku nebyl a tak klesl až na 5. pozici, když ho přeskočil i Myšák a jeho Kojoti z Arizony (ARI). Šestý je Syky (Chicago Blackhawks – CHI), sedmý Tomáš (Boston Bruins – BOS). Všichni čtyři výše jmenovaní mají shodně 9 bodů a pořadí určuje jen skóre a počet zápasů. Tabulka je krásně vyrovnaná, jen Matěj V. se San Jose Sharks (SJS) trochu ztrácí, aktuálně je s 5 body na 8. místě, ale to je větší absencí na trénincích.
Na nepostupových místech do play-off je momentálně Lexa (New Jersey Devils – NJD) a Radek Záviška (Florida Panthers – FLA).

V tomto kole Interní ligy napadalo do branek celkem 32 gólů, což je více než bylo vstřeleno minule. Rozdáno bylo celkem 50 trestných minut, což je mnohem méně, než minulý trénink. Je pravda, že minule jsme odehráli o 4 zápasy více…ale co už.

Nejlepším střelcem je stále Gauthier z týmu NEW YORK RANGERS (trenér Luba Los). Nejtrestanějším hráčem je stále Lubův hráč, tentokrát JACOB TROUBA (NYR).
Nejméně obdržených gólů na zápas, tedy nejlepší brankář je zatím v týmu Boston Bruins Ullmark. V jedenácti zápasech obdržel jedenáct gólů, což odpovídá jednomu gólu na zápas. 

Soupis zápasů zde:
ARI – VGK (5:1)   //   PHI – CHI (2:1)
FLA – VGK (2:3)   //  PHI – BOS (1:2)
FLA – PHI (0:1)   //   WSH – CHI (3:3)
ARI – CHI (4:0)   //   VGK – WSH (2:2)

01.02. 2023 Trénink #22

Přítomni: Myšák, Luba, Dan, Lukáš, Tomáš, Syky, Petr, Matěj V., Radek Z., Lexa

Dnešní trénink byl zasvěcen pouze ligovému hraní do tabulky INTERNÍ KRUMOR LIGY. Odehráli jsme celkově 12 utkání. Vždy se hrálo na třech stolech. Aktuální tabulku můžete najít v hlavní sekci pro Šprtec / Krumor Liga. Na prvním místě se vyhřívá tým WASHINGTON CAPITALS trenéra Lukáše Gajdoše s 9 body v šesti zápasech. Stíhá jej Luba Los se svými hráči z NEW YORK RANGERS majíce taktéž 9 bodů, ale v 8 zápasech. Třetí v pořadí je aktuálně Tomáš Sýkora s týmem CHICAGO BLACKHAWKS (8 bodů / 7 zápasů). Favorizovaný trenér s týmem ARIZONA COYOTES se krčí na 7. místě tabulky majíce 5 bodů, stejně jako 8. tým SAN JOSE SHARKS (Matěje Vlka). Avšak trenér má odehráno druhý nejmenší počet zápasů – čtyři. Úplně nejméně zápasů má Radek Záviška s týmem FLORIDA PANTHERS. Radek Doubek a jeho tým TAMPA BAY LIGHTNING do Interní ligy zatím nezasáhli.

V tomto kole Interní ligy napadalo do branek celkem 26 gólů, což je při 12 zápasech 2,16 branky na zápas. Rozdáno bylo celkem 86 trestných minut, což je téměř 4 vyloučení na zápas.
Nejlepším střelcem je Gauthier z týmu NEW YORK RANGERS (Luba Los). Nejtrestanějším hráčem je opět Lubův hráč, tentokrát JACOB TROUBA (NYR).

Soupis zápasů zde:
FLA – BOS (0:0)   //   VGK – WSH (0:4)   //   NJD – SJS (2:0)
FLA – NJD (1:1)   //   BOS – WSH (0:0)   //   VGK – SJS (2:1)
FLA – VGK (1:3)   //   BOS – NYR (1:2)   //   CHI – NJD (2:1)
VGK – CHI (1:1)   //   NYR – WSH (1:1)   //   ARI – NJD (1:0)