15. 05. 2024 Trénink #35
Tréninkové šprtání

Dnes nebyl ani Lesík, ani Lukáš, takže na druhé kolo Play-off nedošlo. Přesto nás byla plná tělocvična a zaplnili jsme 6 stolů.
Přišli Syky, Michal Kölbl, Adam, Štěpán, Luba, Mates, Klárka, babča Janča, Koloušek a s ním brácha Dan a kamarád Jirka, který dorazil i s maminkou (na kole).
Chyběli již zmínění Lesík, Gajdy a k nim Niki, Míša, Dominik a Dan S.

Příští středu se zas těšíme na všechny a pokračujeme v play-off.

Dnešní tréninkové zápasy vypadaly následovně:

I. kolo
Michal – Adam 2:1, Luba – Štěpán 4:1, Matyáš – Klárka 2:1, Dan – Koloušek 1:0
II. kolo
Michal – Dan 6:0, Klárka – Štěpán 1:1, Jirka – Koloušek 1:4, Mates – Luba 0:2, Syky – Tréňa 2:4, Adam – Janča 1:1
III. kolo
Adam – Klárka 2:3, Štěpán – Mates 6:2, Michal – Koloušek 3:4, Luba – Syky 1:5, Janča – Dan 5:1, Tréňa – Jirka 0:0
IV. kolo
Štěpán – Jirka 0:1, Adam – Dan 3:0, Luba – tréňa 0:2, Klárka – Janča 0:1, Koloušek – Syky 1:12, Michal – Mates 4:1

08. 05. 2024 Trénink #34
PLAY-OFF INTERNÍ KRUMOR LIGY

Play-off pokračovala druhou částí. Syky měl rozehráno s Danem, Luba dorazil na trénink, takže se mohl utkat s Lesíkem. Lukáš už měl postup jasný a čtvrtým do party postupujících je trenér, neboť Radek ze soutěže odstoupil.
Takže dnes se hrály jen dvě série = Syky – Dan a Luba – Lesík.

Syky – Dan
Po prvních dvou zápasech vedl Syky 2:0. Dan ale přijel dobře naladěn. Ve třetím střetnutí dvakát vedl, ale Syky dokázal vždy srovnat. Zápas tak v základní rací době skončil remízou a šlo se do prodloužení. Ani v něm se ale vítěz nenašel. Na řadu přišly trestné nájezdy, ve kterých si lépe vedl Syky, když dva proměnil, kdežto Dan neskóroval ani jednou. Zápas tedy skončil 3:2 a celkově série 3:0 pro Sykyho.
Čtvrtý zápas mohl být poslední, pokud Syky vyhraje. Naopak, kdyby vyhrál Dan, pokračuje se dál. Žádný zvrt se nekonal. Syky od začátku dominoval a nakonec si vystřílel výhru 5:0 v zápase a 4:0 v sérii. Syky se tak stává třetím postupujícím.

Luba – Lesík
Minulé kolo se tato dvojice nepotkala, protože Lubík nebyl na tréninku. Dnes dorazil a na ledové ploše se střetly týmy New York Rangers a Boston Bruins. První zápas vyhrál Lesík nejtěsnější výhrou 1:0, která tak stanovila i průběžné vedení v sérii. Druhý zápas se stěhoval na jiný stůl. Luba využil své možnosti volby herní plochy. Ale nic mu to platné nebylo. Druhý zápas skončil 4:0 pro Boston. Další dva zápasy se odehrají na domácí půdě hráčů z Bostonu a tak se Lesík vrátil na první stůl, kde byl odehrán první zápas. A opět to nebylo šťastné stěhování. Tentokrát zvítězil Luba 2:1 . A stejné skóre bylo zatím v sérii, ačkoliv vedení držel Lesík. Druhý domácí zápas pro Boston dopadl opět těsně. Opět jediná branka rozhodla o vítězi. A stejně jako Lesík 2x vyloupil domácí Rangers, vyloupili Rangers 2x Bruins. Stav série 2:2. Ke stěhování už nedošlo, takže pátý zápas se hrál na původním stole a o výsledku opět rozhodla jediná branka. 1:0 tentokrát zvítězil Lesík a pokračuje v tradici sbírání vítězství na ledě soupeře. Šestý zápas, možná poslední, pokud vyhraje Lesík. Stav série je 3:2. Čtyři zápasy skončili rozdílem jediné branky, z toho tři zápasy rozhodla jediná branka…velice vyrovnaná série, kterou ukončil v šestém záase Lesík výhrou opět 1:0. Šest zápasů odehráno. Šest skvělých utkání, která byla napínavá od začátku do konce. Gratulujeme Lesíkovi k postupu a děkujeme Lubovi, že byl statečným soupeřem.

01. 05. 2024 Trénink #33
PLAY-OFF INTERNÍ KRUMOR LIGY

Dneškem začíná PLAY-OFF interní KRUMOR ligy. Dvojice jsou dány. Základní část vyhrál trenér, takže se utká s osmým postupujícícm, kterým je Radek Záviška. Druhý byl Syky a v play-off vyzve Dana. Třetí Lukáš Gajdoš se postaví proti Adamovi Kölblovi, poslední dvojicí je Lesík proti Lubovi.

Protože na dnešním tréninku nebyl ani Luba ani Radek, měli Lesík s trenérem volno a mohli dělat rozhodnčí v zápasech dalších dvou dvojic. Lukáš s Adamem stihli odehrát 4 zápasy. Přesně tolik jich stačilo Lukášovi k tomu, aby postoupil do dalšího kola play-off. Kromě posledního zápasu, který skončil 4:0, byly všechny tři předchozí výrazně těsnější a Lukáš nad Adamem vyhrál vždy o gól (2:1, 2:1, 1:0). Takže Adamovi patří veliké uznání, protože Lukáš je jinak výborný střelec.
Syky s Danem stihli jen dva zápasy. V prvním zápase se Dan rozkoukával, protože teď poslední dobou na tréninky kvůli zdraví moc nechodí. Syky si jej podal a zvítězil vysoko 8:1. Druhý zápas už byl více vyrovnaný. Dan dokonce 2x vedl, ale Syky prokázal, že trénink je potřeba, nejenže dokázal dvakrát srovnat, ale ve druhé třetině započal obrat, který dokonal v posledních 6 minutách. Druhý zápas tak skončil 4:2 pro Sykyho a v sérii vede 2:0. Něco mi ale říká, že toto nebude série jen o 4  zápasech. Uvidíme, jak se Danovi povede dál.