FINÁLE PLAY-OFF 29. 06. 2022

Souboj o putovní POHÁR VÍTĚZŮ INTERNÍ LIGY

Poslední středa v měsíci červnu. Poslední trénink letošní sezóny. Petr a Myšák bojovali o první vítězství a zisk putovního poháru. POHÁR VÍTĚZŮ INTERNÍ LIGY, přesně tak zní jméno naší trofeje.

A jak to dnes dopadlo? Dalo by se napsat, že dle očekávání, ale to by byla jen část pravdy.

1. zápas
Začátek byl opatrný z obou stran, prvních 6 minut uteklo, aniž by se jeden nebo druhý finalista odhodlal k riskantnější střele. Druhou třetinu vyhrál Myšák 1:0, avšak obraz hry se nikterak nezměnil. Stále se jednalo o dost defenzivní styl hraní. Stejně na tom byla i třetina poslední, kterou opět Myšák vyhrál 1:0. Celkové skóre zápasu tedy po 18 minutách bylo 2:0 pro Myšáka.
STAV SÉRIE 1:0

2. zápas
Do druhého zápasu vstoupil lépe Myšák, když v první třetině skóroval hned z kraje. Další gól v první třetině nepadl. Avšak hned v té následující se urodily 4 góly. O všechny se postaral Myšák, jeden ale poslal do vlastní branky, tedy skóre po druhé třetině bylo 4:1. V páté třetině se zopakoval výsledek z třetiny první a tak konec zápasu hlásil 5:1 pro Myšáka.
STAV SÉRIE 2:0

3. zápas
Bylo fajn, že se Petr poučil z turnaje a do dalšího zápasu, po předchozí náloži, nešel se svěšenou hlavou. Dalším pozitivem bylo, že se Petr pokoušel  o údery, které viděl hrát na turnaji v Mutěnicích. Je super vědět, že tam kluci nejeli zbytečně a že si odtamtud i něco přínosného odvezli.
První třetina byla opět plná strategie a bránění. Stejně tak druhá. Výsledek 0:0 po obou třetinách byl pro Petra nadějný. Třetí třetina už ale Petra nepotěšila. Myšák změnil rozestavení na buly a ihned po Petrově rozehrávce zavěsil puk pod horní tyčku. Následně se pak Myšák trefil ještě 2x do černého. Výsledek zápasu 3:0, stejně tak STAV SÉRIE 3:0.

4. zápas
Teoreticky poslední zápas, pokud vyhraje Myšák. Petr se však nevzdával. Nechtěl dát vítězství Myšákovi „zadara“. Přesto si Myšák zápas pohlídal a první třetinu zvítězil 2:0, ve druhé třetině navýšil náskok o další branku. Ve třetí třetině přidal 4. gól. Petr prolomil smůlu a úspěšně umístil také jednu střelu. Zápasový výsledek 4:1 ale znamenal, že pro letošní zkrácený ročník se držitelem poháru stane Myšák.
STAV SÉRIE 4:0

Během všech zápasů se Petr dost snažil. Udělal sice pár chyb (třeba odjet posledním obráncem, čímž odkryje soupeři přímou střelu na branku nebo „lenošné“ hraní brankářem, který puk nedostatečně pokryje), ale celkově nehrál špatně. Snažil se střílet z každé pozice a střely nelítaly nikterak nazdařbůh. Občas chybělo pověstné štěstíčko, aby se puk správně odrazil nebo aby dokonce jen přelezl brankovou čáru. Na druhou stranu, spousta střel nebyla připravená, takže nebylo vždy v Petrových silách určit, kam puk poletí.
Moc mě potěšil fakt, že si Petr odnesl něco i z turnaje v Mutěnicích, že zkoušel nové tahy, které viděl u ostatních hráčů.
Věřím, že během příští sezóny dopilujeme obranu, zlepšíme a zpřesníme střelbu, obrazíme pár dalších turnajů a Petr vyroste do skvělého hráče Billiard-hockeye. Předpoklady k tomu má.

Chtěl bych poděkovat i Tomášovi, který dnes na trénink také přišel. Bohužel Martin nedorazil a tak se souboj o 3. místo nekonal. Tomáš si alespoň vyzkoušel roli rozhodčího. Jak už asi sám poznal, není to úloha jednoduchá.
Co se hry týče, je na tom Tomáš podobně jako Petr. Však i interní ligu odehráli dost podobně.

SEMIFINÁLE 22. 06. 2022

Dnešní den jsme se sešli s účastníky semifinále již v 15:30. Zaprvé Petr potřeboval jít dříve a hlavně po předchozím PLAY-OFF jsem chtěl mít více času, aby se semifinále odehrálo celé (kdyby 4 zápasy v sérii nestačily).
Před započetím zápasů dostali kluci dárek – za postup do SEMIFINÁLE mají prvních 5 hráčů a brankáře již vyrobené.

A jak to dnes vše dopadlo? A kdo s kým vlastně hrál?

Petr Krebs vs Martin Hladký
Tady jsem si myslel, že Petr Martina udolá relativně snadno a rychle. Přeci jen je Petr o dva roky starší, natrénováno má o něco více a výsledky v tabulce před PLAY-OFF byly také lepší na straně Petra.
Celkově jsem nebyl daleko od pravdy, ale výsledkově to byla pěkná divočina.

1. zápas
První zápas skončil 1:0 poté, co se Petr trefil v první třetině. Další dvě třetiny už nikdo gól nedal.
STAV SÉRIE 1:0

2. zápas
Druhý zápas už tak skoupý na góly nebyl. První třetina sice skončila 0:0, ale hned ve druhé padlo 5 gólů (3:2 pro Petra), ve třetí třetině kluci opět stříleli ostrými (2:1 pro Martina). A pro ty rychlé, co už si to spočítali, je výsledkem remíza 4:4.
A protože remíza není v play-off části povolená, šlo se do prodloužení. Prodloužení se hraje jen se 3 hráči v poli a hraje se 3 minuty. Pokud někdo vstřelí gól, zápas okamžitě končí. Pokud nikdo během 3 minut gól nedá, je zápas rozhodnut nájezdy.
To ale nebyl tento případ, hned ve druhé minutě prodloužení, si střelou přes 3/4 hřiště, zajistil vítězství a celkové vedení 2:0 Petr. Zápas skončil 5:4 po prodloužení.
STAV SÉRIE 2:0

3. zápas
V tomto duelu padlo také dost gólů, i když ne tolik, jako v tom předchozím. Zápis končil takto: Petr-Martin 0:1/2:1/1:1. Tedy opět remíza. Tříminutové prodloužení rozhodnutí nepřineslo a tak se jely nájezdy. Úspěšnějším v nich byl Petr, výsledek nájezdů byl 4:3 pro Petra, stejně skončil i výsledek 3. zápasu.
STAV SÉRIE 3:0

4. zápas
A opět spousta gólů. Kdyby se na zápas přišli podívat fanoušci, určitě by byly z přídělu gólů nadšení. Třetiny 0:0/3:2/1:2, takže opět remíza 4:4 po základní hrací době. Prodloužení gól nepřineslo, takže se zase do branky postavili brankáři čelem najíždějícím hráčům. Tentokrát sérii rozhodl jediný gól z prvního rozjezdu. Martin se raduje z prvního vítězství.
STAV SÉRIE 3:1

5. zápas
Do popředí se dere obranný styl…první třetiny drží kluci skoro zavedenou tradici, výsledek 0:0. Ve druhé třetině se Petr trefuje přesně, 1:0. Třetí třetinu přidává Petr gól. Poslední zápas pro Martina v letošní sezóně. Výsledek zápasu 2:0 pro Petra.
STAV SÉRIE 4:1

Do FINÁLE postupuje Petr Krebs.


Myšák vs Tomáš Lössel
I zde jsem měl relativně jasno. Tom sice hraje dobře, ale nemá tak natrénováno, ještě neví, odkud se dá efektivně střílet…to bude pohoda. Vytiskl jsem jen 3 zápisy navíc pro obě série, to jen tak pro jistotu, kdyby 4 zápasy nestačily. A hle…

1
. zápas
Začátek naší série byl stejně opatrný, jako na vedlejším stole. První zápas skončil 1:0 a to až gólem ze třetí třetiny. Radoval se Myšák.
STAV SÉRIE 1:0

2.zápas
A zase první třetina bez gólu. Ve druhé dal Myšák dva góly a trochu se uklidnil. Protože jak v prvním, tak i teď ve druhém zápase Tomáš pěkně zlobil. Puk se míhal těsně kolem branky, párkrát zacinkala tyč. Tohle nebudou jednoduché zápasy, jak jsem očekával. Tomáš se opravdu dost zlepšil. A jak jsem jej chválil na turnaji, tak zde předváděl podobně kvalitní hru. Třetí gól se Myšákovi povedlo dát ve třetí třetině, čímž stanovil konečné skóre tohoto zápasu (3:0).
STAV SÉRIE 2:0

3. zápas
Dalo by se říci, že Myšák skóroval téměř vždy po Tomášově chybě. Tak tomu bylo i ve třetím zápase ve druhé třetině. Ta první skončila klasicky 0:0 :-). Druhou vyhrál Myšák 1:0, když Tom odkryl posledním obráncem půlku branky. Ve třetí třetině se konečně trefil i Tomáš. Vejmelka ztratil svou neprůstřelnost, navíc Myšákovi se již skórovat nepovedlo a tak se zápas musel prodlužovat stejně, jako na vedlejším stole (1:1 po základní hrací době). A stejně jako vedle i u nás prodloužení rozzuzlení nepřineslo, takže se jely nájezdy. První sadu neproměnili ani jeden střelec, ve druhé se trefil Tomáš, ve třetí sadě Myšák trefil jen tyč a Tom slavil první vítězný zápas, 1:2 pro Toma.
STAV SÉRIE 2:1

4. zápas
Žádné gólové hody se u těchto dvou hráčů nekonaly. Nejinak tomu bylo i ve 4. zápase. Ten opět rozhodl jediný gól, tentokrát z první třetiny. Další bod pro Myšáka, ale Tom byl mnohokrát blízko k vyrovnání. Opět párkrát zacinkala tyč za zády bezmocného brankáře Kojotů.
STAV SÉRIE 3:1

5. zápas
Tomáš se rozehrál. Už v předchozím zápase Myšákovi pořádně zatápěl. Zpřesnil střelbu, zlepšil obranu. První třetina zase klasika (0:0), druhá třetina začala lépe pro Myšáka, ale Tom dokázal srovnat. Ve třetí třetině opět navýšil skóre Myšák, ale Tom opět srovnal. Když už to vypadalo na prodloužení, vyzkoušel Myšák poslední střelu. Brankář Bostonu se ale nachytat nenechal a vyrazil puk před sebe, kde na střelu číhal další hráč. Tom poslal puk podél obránců do Myšákovy sítě 10 vteřin před koncem třetí třetiny. Zápas 2:3.
STAV SÉRIE 3:2

6. zápas
To, co si Myšák představoval jako pohodovou výhru, se začalo komplikovat. Stav série není úplně jednoznačný a pro Myšáka přesvědčivý, navíc Tom se pořád zlepšuje…na druhou stranu Myšákovi stačí poslední vítězství. S těmito myšlenkami začal další souboj. V první třetině porušil Myšák tradice a urval si ji pro sebe (1:0), ve druhé třetině Myšák dost bránil a Tom se jen pomalu rozjížděl k akcím, ze kterých by získal puk a mohl ohrozit Myšákovu branku. Naopak se hrálo více za brankami než v prostoru mezi nimi, což vyhovovalo Myšákovi. Druhá třetina bez gólu. Ve třetí třetině už se Tom trochu chytil, opět měl pár střel, které Myšákovi přivodily infarktový stav. Bohužel, žádná z nich nenašla cíl. Naopak Myšák v polovině třetí třetiny navýšil na 2:0. A takto i poslední dnešní zápas skončil, 2:0 pro Myšáka.
STAV SÉRIE 4:2.

Do FINÁLE postupuje Myšák.


Tomáš i Martin podali velmi dobré výsledky. Martin nehrál vůbec špatně, 3 zápasy dovedl do prodloužení či nájezdů. Mé očekávání dostalo pěkně na frak. Myslím si, že z Martina nám roste další šikovný reprezentant. Samozřejmě to chce více natrénovat, nabiflovat pravidla, (aby mohl na turnajích dělat i rozhodčího, ale to vše zvládneme) a od příštího roku už si myslím, že Martin bude jezdit na turnaje s námi. Tomáš mě mile překvapil už na turnaji v Mutěnicích. Dnes jen potvrdil, že se se šprtcovou hokejkou narodil. Škoda pár velikých chyb, které v zápase udělá a které ho stojí laciné branky. Ale systém má, většinou ví co a jak zahrát. Dnes mě několikrát zachránila tyč, takže Tom napříště už jen vypiluje přesnost. Děkuji za skvělý výkon od všech.

Boj o 3. místo odehraje Tomáš Lössel proti Martin Hladký dne 29.6.2022.

DNES JSME HRÁLI NA NOVÝCH STOLECH. MĚSTO MORAVSKÝ KRUMLOV NÁM ZAFINANCOVALO 1 NOVÝ STŮL A JEDEN NOVÝ MANTINEL KE STARŠÍMU STOLU.
DALŠÍ 3 NOVÉ STOLY JSEM ZAFINANCOVAL JÁ.


První kolo PLAY-OFF je za námi. A jak se nám dařilo? Výsledky zde:

Myšák – Miroslav Vavřín (5:0; 7:1; 3:0; 4:2) – série 4:0
-Mirek nehrál špatně, ale chybí mu trénink. Je sice druhým nejdéle „chodícím“ členem oddílu, ale právě ta účast na trénincích není u Míry pravidelná a bez tréninku to nejde! V podstatě 2 měsíce ze 4 tréninkových nechodil. Pokud bude v příští sezóně chodit na tréninky pravidelně, vydlabe se na dělání kravin a soustředí se na jednotlivé zápasy, myslím si, že by mohl být i na vyšších příčkách tabulky. Poslední zápas už se Mírovi vydařil mnohem lépe.

Petr Krebs – Gabriela Blahetková (2:1; 2:1sn; 4:0; 1:0) – série 4:0
– Petr s Gabčou hráli relativně vyrovnaná utkání. První přetahování vyhrál Petr, Ve druhém zápase vedla Gabča, přičemž ve třetí třetině si dala vlastí gól a zápas šel do prodloužení. Zde gól nepadl a rozhodovaly nájezdy. V první sadě nedali gól ani jeden, ve druhé sadě Gabča nedala a Péťa ano. Ve třetí sadě opět Gabča minula a Petr podruhé proměnil. A protože jsme se domluvili, že se pojede jen na 3 sady, bral vítězství po nájezdech Petr. Třetí zápas byl po první třetině nerozhodně 0:0, pak ale Péťa zabral a ve druhé i třetí třetině dal Gabče 2 góly a zápas skončil jednoznačnou výhrou 4:0. Poslední zápas byl opět těsný, 1:0 pro Petra, i v tomto zápase padl gól až ve třetí třetině. Péťovi gratulace k postupu do Semifinále. Gabča je stejný případ jako Míra. Hraje dobře, ale nemá natrénováno.

Tomáš Lössel – Tadeáš Fleischer (2:0; 2:0; 1:2; 3:2sn; 1:0sn) – série 4:1
– První zápas opanoval Tomáš, stejně skončil i druhý zápas. Třetí zápas se Tadeáš nadechl k odporu a vyhrál 2:1. Čtvrtý zápas musely rozhodnout zase až nájezdy poté, co základní hrací doba skončila 2:2 a prodloužení rozhodnutí nepřineslo. Nájezdy až v 7. řadě rozhodl Tomáš poté, co Tadeáš nedal ani jeden nájezd. Stav série byl 3:1 pro Tomáše, poslední zápas byl po domluvě zkrácen a rozhodly jej opět nájezdy. A opět až sedmá série rozhodla.
Tomovi patří gratulace za postup do semifinále.
Tadeáš předvedl pár pěkných zásahů a střel. Progres je u něj taktéž vidět. Jen se musí více na hru soustředit, méně se hádat o góly, které nikdo jiný neviděl a hrát fair-play.

Luba Princ – Martin Hladký (4:3; následně kontumace ve prospěch Martina) – série 1:4
– Na tuto dvojici jsem se těšil nejvíce. Luboš i Martin jsou oba dobří, hrají sice většinou více ofenzivně, než je potřeba, nemyslí moc na obranu, ale o to více gólů při jejich zápasech padá. Důkazem toho byl hned první zápas, který skončil 4:3 pro Lubu. O to více mě moc mrzí, že se tato série nedohrála. Lubovi se udělalo nedobře a druhý zápas jen proseděl. Když se situace nelepšila domluvili jsme se v průběhu třetího zápasu, že tuto sérii zkontumujeme a Luba odešel domů.
Martinovi tedy gratulace k postupu do semifinále. Lubíkovi přejeme, aby se zdraví co nejdříve navrátilo, aby se mu udělalo zase lépe.

22.6.2022
Semifinále bude vypadat takto:
Myšák se střetne s Tomášem
Petr se střetne s Martinem

Boj o 5-8 místo
Mirek zabojuje s Tadeášem
Gabriela změří síly s Lubošem

Trénink 08. 06. 2022

Dnes jsme měli poslední trénink před PLAY-OFF. Poslední možnost získat body do tabulky.
Z celkového počtu 10 koučů v oddíle se nás sešlo 8. Pěkné, pěkné…

V prvním kole na sebe narazil Myšák s Maxem, Petr s Adélou a Luba s Gabčou. Tom a Tadeáš dělali rozhodčí. Myšák hned v úvodu Maxe vůbec nešetřil a vyprovodil ho 5:0, už první třetina skončila jasně 3:0. Petr se s Adélou trochu trápil, ale nakonec uhájil těsné vítězství 1:0. Luba s Gabčou hráli nerozhodně 1:1.

Ve druhém kole se u stolu potkali Tomáš s Tadeášem, Petr s Maxem a Luboš s Adélou. Tadeáš Tomovi docela dlouho vzdoroval, vždy, když dal Tom gól, Tadeáš dokázal odpovědět. Nakonec jejich vzájemný souboj skončil gólovými hody 3:3. Petr si s Maxem zastřílel podobně, jako Myšák v prvním kole, akorát Petr dal o gól méně, přesto vítězství 4:0 bylo jednoznačné. Luboš s Adélou hráli strašně ofenzívně, skoro vždy byli obránci obou týmů v útočné třetině. Proto je pro mě docela překvápko výsledek 0:0.

Třetí kolo odstartovalo s dvojicemi Petr-Luba, Tadeáš-Adéla, Tomáš-Max. Jak si s chutí Petr zastřílel proti Maxovi, proti Lubovi se mu střelba vůbec nedařila. Šancí bylo dost, přesto zápas skončil 0:0. Tadeáš v sourozeneckém souboji porazil Adélu na herním stole 2:1. Mimo stůl se během hry pošťuchovali tihle dva také dost!!! Tréninky sebeobrany jsou v pondělí, vážení. Tak si to nepleťte. Max si konečně chtěl spravit chuť po dvou vysokých porážkách, ale tyto chutě si musel nechat zajít. Tom se připojil k Myšákovi a Péťovi. A opět nadělil Maxmiliánovi o gól méně, než jeho předchůdce. Tentokrát tedy Max dostal 3 góly (3:0 pro Toma).

Další kolo…dnes nám to šlo dost rychle. Tom s Adélou soudcovali, na stolech se utkali Luba s Maxem, Myšák s Gabčou a Petr s Tadeášem.  Luboš se snažil, ale Max byl po třech porážkách odhodlán počtvrté už neprohrát. Na stole se svedl pěkný match, který nakonec Max opět prohrál. Tentokrát ale velice těsně, 2:1. Myšák si s Gabčou zahráli taktický zápas, který skončil 2:0 pro „taťku“. Petr s Tadeášem po druhé třetině prohrával 0:1. Měl několik šancí na srovnání, ale ani jednu šanci nevyužil. Ve třetí třetině zazvonila i tyč u Tadeášovo branky. Nakonec se tělocvičnou rozezvučel téměř vítězný pokřik…téměř, protože křik vydal Petr po krásné střele, která skončila v Tadeášově brance. Remíza 1:1 byla na ukazateli skóre i po závěrečném hvizdu.

V posledním pátém kole už si hráči vybrali své soupeře sami. Petr si zahrál s Gabčou, Tomáš vyzval Luboše a Max hrál s Adélou. Tomáš s Lubou si celkem zastříleli, jejich zápas skončil 3:2 pro Toma. Max s Áďou hráli také dost útočný zápas. Střelby bylo hodně, ale gólů moc nepadlo. Nakonec se rozešli s remízou 1:1. Gabča si strašně moc chtěla zahrát proti Petrovi a Péťa její přání vyslyšel. Hned v první třetině toho ale litoval, neboť Gabče se povedla zase jedna střela a Péťa prohrával 1:0. Nakonec se rozešli také smírně 1:1 poté, co Petr ve třetí třetině vyrovnal.

Pak už jsme se jen kvapně rozloučili, protože celá skvadra rychle zmizela na autobus. Příští trénink už začnou zápasy PLAY-OFF. Dorazte všichni.

Za dnešek má nejvíce bodů (7) Petr, protože odehrál nejvíce zápasů. Přesto si udržel formu a během dnešních 5 zápasů ani jeden neprohrál. Tomáš má 5 bodů ze 3 zápasů, taktéž dnes bez porážky. Stejně tak 5 bodů dnes získal Luba (dnešní statistika 1-3-1), Čtyři body do tabulky zapsal i Tadeáš a Myšák. Áďa a Gabča udělaly dnes 2 body každá. Jeden bodík si do tabulky přináší i Max ze zápasu s Adélou.

Trénink 01. 06. 2022

Tak jak jsem učinil již v tělocvičně, chci všem dětem popřát k dnešnímu Mezinárodnímu dni hodně štěstí.

Jak už se stalo tradicí, kluci opět čekali před školou a jali se pomáhat se stoly a podstavci. Už jen měsíc, chlapci, budeme stoly přivážet a odvážet. Skříňka se již brzy bude montovat, leč do konce školního roku to nebude. Ale od září žádné stěhování nebude potřeba. Stoly a podstavce budou na chodbě před tělocvičnou a my je v rychlosti nachystáme. I v tomto už jste přeborníci. Dva skládají podstavce, další už sází rozpěrky a další házejí stoly nahoru. Díky vám všem za to.

Na minulém tréninku nás svou návštěvou poctil tatínek od Tomáše, dnes přišla Petrova maminka. Jsem rád, že i rodiče mají zájem se na nás přijít podívat, fandit a povzbuzovat, okouknout a třeba i vyzkoušet si šprtec. Vím, že času nemá nikdo nazbyt, o to víc mne to těší.

A už k samotnému tréninku. Dnes byli přítomni stálí bardi Petr s Tomášem, Martin, Tadeáš, nováček Maxmilián a Gabča. V prvním kole se utkali Petr s Tomášem, Martin s Maxem a Tadeáš s Gabčou. Maxmilián s Martinem držel od začátku zápasu krok a výsledek tomu napovídá (1:1). Gabča nad Tadeášem od začátku vedla, před začátkem třetí třetiny to bylo 2:1. Po sporném gólu, který Tadeáš nahlásil, se do tabulky zapisoval výsledek  2:2. Petr povzbuzován maminkou propadl pravděpodobně trémě a na Tomášův gól nedokázal odpovědět, tedy 0:1. Paní Krebsová si vyzkoušela střelbu ze středového kruhu…kdybyste kluci někdy chtěli vidět, jak se to dělá, tak se zeptejte Petrovo maminky. Dva přesné zásahy ze tří pokusů nedám kolikrát ani já 🙂

Druhé kolo odstartovali Petr vs Tadeáš, Tomáš vs Martin a Gabča vs Max. Petr se trochu trápil i ve druhém zápase, ačkoliv mamka už v tělocvičně nebyla. Tadeášovi prostě gól nedal. Svou branku ale uhájil a tak se kluci rozešli smírně 0:0. Na druhém stole hráli Tom s Martinem. Martin se snažil, ale Tomovo brankáře nepřekonal. Naopak Tomáš dvě úspěšné střely do branky poslal a vyhrál tak svůj druhý dnešní zápas, tentokrát 2:0. Gabča s Maxmiliánem byli trochu mimo mou pozornost, Přestože je Max teprve podruhé na tréninku, daří se mu a umí se ke šprtci správně postavit. S Gabčou dlouho drželi remízu, ale ke konci druhé třetiny se povedlo Gabče trefit gól střelou přes celé hřiště. Ve třetí třetině už svůj náskok uhájila, ačkoliv Max byl párkrát blízko vyrovnání. 1:0 pro Gabču.

Ve třetím kole vytvořil Myšák tyto soupeřící dvojice: Petr-Martin, Tadeáš-Maxmilián, Tomáš-Gabriela. Tadeáš s Maxmiliánem hráli velice otevřený zápas, minimum obrany, zato střelby více než dost. Na obou stranách se to hemžilo i fauly a nebojím se říct, že většina zápasu se odehrála v neúplném počtu hráčů na stolní ploše. Nakonec tato přestřelka skončila 2:0 pro Maxmiliána. Další výhra na kontě našeho nováčka. Gratuluji. Tomáš Gabču šetřil. Úvodní třetinu odehráli bez gólu, druhou zrovna tak. Až ve třetí si Tom přichystal jednu přesnou střelu, která mu zajistila těsné vítězství 1:0. Petr se naopak do Martina zakousl hned od začátku. V průběhu celého zápasu Petr vždy vedl. Průběžný výsledek 3:1 byl pro Martina ještě schůdný, obzvlášť když se mu povedlo snížit na 2:3. Jenže vzápětí dostal gól na 2:4. Ve finále se kluci rozešli výsledkem 4:6 pro Petra.

Poslední čtvrté kolo svedlo dohromady Petra s Gabčou, Tomáše s Maxem a Martina s Tadeášem. Petr porazil Gabču 2:1. Pro Gabču může být útěchou krásný gól přes celé hřiště – asi její specialita. Dnes takto dala 3 góly. Tom porazil Maxe taktéž pouze jednogólovým rozdílem, 1:0. Martin s Tadeášem byli pod drobnohledem trenéra, jejich hra byla stále dost otevřená, minimum obrany a sousta střel. Stejně jako s Maxem, tak i zde Tadeáš prohrál 2:0.

Nejúspěšnějším hráčem dnešního dne byl Tomáš s 8 body do tabulky za 4 výhry. Petr si po vlažném začátku zastřílel proti Martinovi (6:4) a pak přidal další výhru proti Gabče, celkově dnes 5 bodů v tabulce. A když se na průběžnou tabulku podíváte, zjistíte, že:
1) mě kluci bodově dohánějí
2) opět vystřídal Tom Petra na druhém místě. Vzájemně se takto předhánějí už asi 3. trénink. Uvidíme, kdo se na jakém místě usadí po příštím posledním tréninku před PLAY-OFF.
Max, Gabča i Martin si za dnešek odnášejí 3 body v tabulce. Každému se povedlo jednou zvítězit a jednou remízovat. To není špatný výsledek, ale prostoru ke zlepšení je strašně moc. Ani Tadeáš nezůstal bez bodu a za dnešní dvě remízy si připisuje 2 tabulkové body.