ARCHIV ČLÁNKŮ

Lednové turnaje:

GRAND PRIX ZÁBŘEH – 21.1. 2023

Sraz u ZŠ Klášterní: 7:15 (Luba Los, Lexa)
Sraz U Blondýny: 7:20 (Syky, Tom)

Nahlášení/prezence: 9:30-9:50
Start: 10:00
Přihlášení: Lexa, Syky, Luba, Tomáš L.

Návrat mezi 17:00-18:00. Rodiče budu informovat, jak budeme ze Zábřehu odjíždět. Doprava opět k ZŠ a Blondýně nebo dle domluvy.-

ČP12 – BŘECLAV – 28.1. 2023
Tak po roce zase do Břeclavi.
Jedná se o turnaj jednotlivců, kategorie 12. Hráno švýcarským systémem, kdy proti sobě nastupují podobně silní soupeři.
Turnaj je započítán do bodování Mistrovství republiky.

Adresa konání:
ZŠ SLOVÁCKÁ , Slovácká 40, Břeclav

Prezence od 9:30-9:50.
Start:
 10:00

Sraz k odjezdu: ZŠ Klášterní v 8:00 hod,
Návrat mezi 16:30 – 18:00
dle rychlosti odehraných zápasů. 
Rodičům dám vědět, jakmile budeme z Břeclavi odjíždět.

PF 2023

Rodičům, klukům i holkám z oddílu
BILLIARD-HOCKEY CLUB MORAVSKÝ KRULOV
přejeme úspěšný vstup do Nového roku 2023.
Mnoho štěstí, zdraví úspěchů.

 

KVAKům z oddílu přejeme
– odhodlání postavit se výzvám nejen těm na stolech
– spoustu vítězství v důležitých zápasech
– spoustu vstřelených branek do sítí soupeřů

18.12 2022 VÁNOČNÍ TURNAJ  BRNO – BOHUNICE

Byla to opět krásná akce a tentokrát i se stopou hráčů z Moravského Krumlova. Náš první výjezd s dresy.

Pro Tomáše L. to byl druhý turnaj, pro všechny ostatní premiéra, kterou zvládli moc dobře. Ačkoliv se jednalo o Vánoční turnaj, tedy turnaj bez bodů do tabulky MČR, a tedy bez stresu, kluci mohli poměřit síly s aktuálně nejlepšími hráči našeho sportu. A nedopadli jsme vůbec špatně. Naším nejlépe umístěným hráčem byl právě Tomáš L., který obsadil 23. místo (ze 46 účastníků).

Děkujeme všem rodičům za podporu, fandění na dálku i v orlovně.

ČESKÝ POHÁR 36 – MOST

Tradičně v sobotu, tentokrát 12. listopadu, se pořádal turnaj Českého Poháru kategorie 36. Jedná se o jeden ze čtyř velkých a nejvíce bodovaných turnajů v roce. Dnes jej hostil Most. Celkem se do střediska severočeské pánve sjelo 71 účastníků, včetně 3 hráčů z Maďarska. Nejlépe ze všech si vedl Martin Vrána z Doudeen teamu s bilancí 6-0-1. Na druhém místě byl  opět Doudeenský hráč Michal Martinčič. Na třetí místo dosáhl další „brněnský“ hráč, tentokrát z Dragons Modřice Miroslav Škorpík. A aby toho nebylo málo, tak bramborovou pozici okupoval druhý z bratrů Jakub Martinčič (nečekaně z Doudeen teamu). Já obsadil 37. místo a Lukajzo byl 22.
Spousta hráčů přijela do Mostu obhájit či si zajistit účast na prosincovém Mistrovství České Republiky.
Některým se to podařilo, jiným ne…ale Lukajzo měl účast ve finále ČP již před tímto turnajem jistou, takže gratulujeme!

Českomoravský pohár družstev

24.-25. září 2022

V sobotu 24. září se v Břeclavi uskutečnil první den klání
v Českomoravském poháru družstev. Turnaje se účastnilo 12 týmů z celé republiky. Pouze 5 nejlepších ale postupovalo do nedělního finále.

Po velikých bitvách zůstaly brány finále zavřeny nakonec pro  tým Mostu, který o bod skončil na 6. místě. Do finále se naopak  podívaly tyto týmy: Doudeen team, BHC IQ Boskovice, BHC Dragons Modřice, Kverulant Team a Fluke Kohoutovice.

Brněnský Doudeen Team po odehrání všech zápasů jasně vystoupal na stupně nejvyšší. Druhé místo patřilo BHC Dragons Modřice (v sobotu třetí) a třetí v poháru skončil Kverulant team. Sobotní druhé místo neudržely Boskovice a v nedělním finále skončily čtvrté. Na pátém místě se umístil tým Fluke Kohoutovice.
GRATULACE DOUDEEN TEAM.

ČP36 - KADOLEC

10. září 2022

V sobotu 10.9. se uskutečnil poslední letošní turnaj kategorie ČP36.
Hrálo se v Březí u Velké Bíteše, pořádajícím týmem byli kluci z Kadolce.
Účast byla nakonec relativně nízká, pouhých 65 hráčů a hráček

Vítězem turnaje se stal břeclavský Adam Kuráň z týmu Gunners Břeclav, který poznal po čas celého turnaje jen jednoho přemožitele ze šesti zápasů. Skvělé druhé místo vybojoval zároveň nejlepší střelec turnaje Vít Vondál z týmu BHK IQ Boskovice, který v šesti zápasech vstřelil 26 branek do sítí soupeřů. Třetí místo obsadil mostecký špílmachr Jan Matuščín z týmu BHC StarColor Most, který si z turnaje odnesl i pohár pro nejlepšího juniora turnaje. Nejlepším mladším žákem turnaje se stal Kamil Dlapal, který rozšířil sbírku pohárů břeclavských Gunners. V kategorii starších žáků dominovala mutěnická kometa letošní sezóny Jan Gabriel Hajduch, který obsadil celkové 37. místo. Turnaje se zúčastnily i dvě ženy, Milada Vančurová a Veronika Kovářová. V jejich vzájemném souboji se radovala druhá zmíněná Veronika Kovářová z týmu BHK IQ Boskovice a odvezla si s sebou pohár pro nejlepší ženu. Nejstarším hráčem turnaje a zároveň nejlepším veteránem se stal Dalibor Kyzlink, který vybojoval konečné 7. místo.

ZLATO z MUTĚNIC

6. 8. 2022

V sobotu 6. srpna se v Mutěnicích konalo 3. letní šprtání. Na malý turnaj kromě domácích borců přijeli i dva staří Olomoučtí pardálové a dva chlapi v brněnském dresu DOUDEEN TEAMu. Celkově se ke šprtcovým stolům sešlo 12 hráčů.

V prvním kole nastoupil Myšák proti domácímu pořádajícímu Markovi Švédovi. Marek jde v otcových stopách a dnešní turnaj řídil. Po vlastním gólu, který si Marek dal ve druhé třetině přidal ve třetí třetině i jeden do mé branky a tak jsme se rozešli smírně 1:1.
Lukajzo se utkal s Michalem Mokrušou, mladší z nadaných mutěnických bratrů podlehl Lukajzovi těsně 0:1.

Ve druhém kole se Myšák střetl se starším Švédou, tedy Petrem. Pořádající a hlavní trenér Mutěnických. První gól, který Myšák dal, se pro předcházející faul nepočítal a tak si Myšák musel počkat do třetí třetiny, kdy svou střelu umístil přesně pod víko. 1:0.
Lukajzo narazil na olomouckého veterána  Papáčka Romana. Prý hrál šprtec naposledy před 20 lety…hmmm, ale na své umění moc nezapomněl. PO první třetině vedl Lukajzo 2:0 a myslel si, že má vše v kapse. Druhou třetinu se ale Roman rozstřílel a do třetí třetiny se vstupovalo za stavu 3:2 pro Romana. Luky zklidnil hru, přidal dvě přesné trefy a Romana už do dalších akcí nepustil. Další výhra pro Lukajza 4:3.

Ve třetím kole ochutnal něco z olomouckého umění i Myšák, když se střetl s Michalem Švestkou. Zápas začal slibně, kdy se po rychlém gólu Myšák ujal vedení. Pak ale přišly dva slepené góly od Michala, obzvláště na ten druhý Myšák parádně nahrál 🙁 A tak byla zase spousta práce s tím, aby zápas neskončil prohrou. Ale úsilí přineslo ovoce a remíza 2:2 byla na světě.
Lukajzo si zatím moc nevěděl rady na vedlejším stole s nejmenším hráčem Mutěnických – Jan Gabriel Hajduch. Přezdívka PINĎA by vás mohla lehce zmást, tenhle prcek je fakt dobrej.  Lukajzo střetnutí s ním uhrál na remízu 1:1.

Ve čtvrtém kole na sebe narazili Myšák a Lukajzo. Celkové skóre obou bylo následující: Myšák 1-2-0, Lukajzo 2-1-0. Luky měl k vítězství na turnaji blíže, ale Myšák by si výhrou polepšil Se signálem začal rodinný souboj. A jak by pravil klasik, Myšák dal 3 góly, Lukajzo 1. Výsledek zápasu Myšák-Lukajzo 1:3. Holt dva vlastní, to z té přemíry snahy.

V posledním pátém kole se Myšák potkal se starším z bratrů Mokrušů. Vzájemné 18 minutové měření sil vítěze nenašlo. Ani gól nepadl. 0:0.
Lukajzo vyzval v posledním kole (mladšího) pořadatele Marka Švédu. První třetina 1:1, druhá třetina skončila s výsledkem 2:1 pro Lukyho. Marek se s výsledkem chtěl ještě poprat, ale když během 2 minut dostal 3 slepené góly, bylo rozhodnuto. Celkový výsledek zápasu 6:1 byl pro Marka tvrdý. Nehrál vůbec špatně. Lukajzovi ale výsledek přinesl potvrzení 1. místa.

A tak se do Krumlova (a na konci prázdnin do Mostu) odváží Mutěnické zlato. 

ODDÍLOVÉ PŘÍSPĚVKY NA ROK 2023, PROSÍM, UHRAĎTE NA ÚČET UVEDENÝ NÍŽE NEBO V HOTOVOSTI NA TRÉNINKU DO KONCE LEDNA 2023. 

č. účtu: 697032722/5500

Děti a studenti mladší 18 let: 300 Kč / rok                                                                                                                                              Dospělí 18 let a starší: 600 Kč / rok