13. 03. 2024 Trénink #28

Přítomni: Myšák, Syky, Lesík, Lukáš, Luba, Mates, Adam, Štěpán, Vlasta, Kolouch, Klárka, Niky a Míša.

Zahráli jsme opět něco trénikově a něco i do interní ligy. Zápasy do Interní ligy zde:
BOS – NYR (0:1) // COL – PIT (1:0) // ARI – SEA (4:0) // DET – WSH (3:8)
BOS – COL (3:0) // NYR – PIT (1:1) // BOS – SEA (1:0) // EDM – WSH (3:8)
ARI – COL (2:0) // PIT – WSH (0:2)  // CHI – DET (9:1) // BOS – EDM (3:0) // COL – CHI (0:5)

06. 03. 2024 Trénink #27

Přítomni: Myšák, Syky, Lesík, Lukáš, Mates, Adam, Štěpán, Kolouch, Mates, Michal s Dani a Lukajzo.

DET – EDM (3:1)
V prvním dnešním zápase se proti sobě postavili Koloušek (Detroit Red Wings) a Adam (Edmonton Oilers). V první třetině se ujali vedení Olejáři. Rudá křídla srovnalo krok ve druhé třetině. Dokonce mohli hráči z Detroitu otočit skóre ve svůj prospěch, když hráli dvojnásobnou přesilovku, ale nepodařilo se. I když…co se nepovedlo ve druhé třetině, povedlo se ve třetí. Po gólech Spronga a Walmana nakonec Detroit na domácím ledě slaví výhru 3:1.
COL – DET (2:2)
Druhý dnešní zápas pro Kolouška. Tentokrát proti Štěpánovi (Colorado Avalanche). V tomto zápase se vedení přelévalo. Nejprve vedli Red Wings, pak Laviny srovnaly a dokonce i otočily zápas, aby nakonec dělbu bodů zařídil opět skórující Walman (DET).
EDM – SJS (4:1)
Adam (EDM) na svém ledě přivítal Michala Kučeru a jeho Žraloky ze San Jose. A pro SJS to bylo přivítání nemilé. Po první třetině 1:0, po druhé třetině 2:0. Pak teprve se Žraloci trochu oklepali. Na začátku třetí snížili na 2:1, ale vzápětí to bylo 3:1 a nakonec i 4:1. Na to už Michal recept nenašel.
ARI – EDM (2:0)
Arizonští Kojoti na svém ledě přivítali Olejáře z Edmontonu. Hrálo se témeř bez faulů jediný zaznamenaný faul byl zkraje 1. třetiny, když Draisaitl dobruslil do protihráče. Pak už se hrálo čistě. Crouse využil přečíslení a zajistil Kojotům vedení. Ve duhé třetině navýšil náskok Brown. Výsledek 2:0 už si Kojoti zkušeně pohlídali až do konce zápasu.
DET – CHI (1:9)
Trenér Chicaga se rozhodl, že letos urve medaili pro nejlepšího střelce a nic nenechal náhodě ani v posledním dnešním zápase. Nejlepší střelec Chicaga – Bedard – se opět vyznamenal. V tomto zápase si připsal hned 4 branky. O další se postarali Kurashev, Johnson T. a Murphy. Za Detroit přidal čestnou trefu Sprong.