26.10.2022   Trénink #8

Na dobrovolný trénink ve středu 26.10. dorazilo 6 kluků – Petr, Sykyč, Radek D., Radek Z., Lukáš G. a Lexa. Pak jsem byl v tělocvičně ještě já a Lukajzo. Začali jsme tedy se 4 stoly.

1. kolo
Petr se postavil proti Radkovi D. Jejich vzájemný zápas skončil 1:0 pro Petra. Na druhém stole se utkal Sykyč a Radek Z. Zde skončil zápas plichtou 1:1. Na třetím stole na sebe narazil Myšák a Lukáš G., vzájemné měření skončilo 3:0 pro Myšáka. Na posledním stole byli Lexa a Lukajzo. Náš mostecký „návštěvník“ Lexu nešetřil, ale gól mu dovolil, tedy 4:1 pro Lukajza.

2. kolo
Ve druhém kole se potkaly tyto dvojice: Myšák – Lukajzo (4:4), Lexa – Petr (0:2), Sykyč – Lukáš (0:2), Radek Z. – Radek D. (1:2).

Na 3. kolo přišel do tělocvičny Tomáš L.
Radek D. – Lexa (2:1), Lukáš G. – Radek Z. (3:1),  Tom – Petr (1:2) a na posledním stole Lukajzo – Sykyč (7:0).

Poslední 4. kolo
Na třech stolech se rozehrály tréninkové zápasy: Sykyč – Lexa (3:2), Petr – Radek Z. (nedohráno, Radek odešel dříve), Radek D. – Lukáš G. (1:3).
Na posledním stole dělal Lukajzo rozhodčího a Tom (Boston Bruins)  vyzval Myšáka (Arizona Coyotes) na první zápas do tabulky interní KRUMOR ligy.
V první třetině se toho moc neudálo, Kojoti štelovali mířidla a Medvědi se soustředili na to, aby nedostali gól. Ve druhé třetině opět Arizona dobývala branku Ullmarka, ale paradoxně to byl Vejmelka, který ze své sítě tahal první puk. Poté, co Kassian špatně přihrál, opřel se do střely Nosek. Puk zamířil přes celé hřiště k levé tyči branky. Do třetí třetiny tedy vstupovali hráči Arizony s mankem jednoho gólu. Dlouho se jim nedařilo, ale pak přišlo nedovolené bránění Bruins. Schmaltz se vydal vstříc Ullmarkovi a úspěšně zakončil trestné střílení. Srovnáno 1:1.
Bohužel další góly v tomto zápase již nepadly a tak Boston i Arizona získávají první bodík do tabulky KRUMOR ligy. 

V rámci tréninku byl dnes neomylný Petr, který všechny 3 zápasy vyhrál = připisuje si 6 bodů do tabulky. Ve čtvrtém kole si na chvilku zahrál s Radkem Z., který ale odcházel dříve, aby stihl autobus. 6 bodů do tabulky získal i Lukáš za 3 výhry a 1 prohru. Gratulace oběma.

19.10.2022   Trénink #7

Dnes k nám zavítal jeden nováček – vítej Lexo. A taky jeden dospělák (Dan).
Na úvod jsme rozdali kolečka. Takže full výbavu už má Matěj Vlk (SJS), Radek Záviška (FLA), Radek Doubek (TBL) a Lukáš Gajdoš (WAS).
Tomášové, Luba a Petr budou mít kolečka příští týden nachystána také. 

Dnešní trénink jsme udělali bez rozpisu. Každý si vždy před nadcházejícím kolem našel někoho, s kým chtěl hrát (nebo s tím, kdo na sebe zbyl), takže nemám zápasy rozdělené na jednotlivá kola. 

Tabulka s výsledky níže.
Nejvíce bodů dnes získal Petr, z pěti zápasů nepoznal hořkost porážky a odnáší si 8 bodů za 3 výhry a dvě remízy. Velikou pochvalu za 6 bod zaslouží i Sykyč (Tomáš S.) a Matěj Vlk za 2 výhry a dvě remízy, opět bez prážky.

12.10.2022 Trénink #6

Na dnešní trénink dorazilo 9 kluků a já.
Probrali jsme podobu dresů, konkrétně barevnou kombinaci. Bohužel na vytištěném papíře vypadají barvy úplně jinak, než je originální barva ve vzorníku. Pokud jste netrpěliví a chcete konkrétní barvy vidět, napište mi a já vám pošlu čísla barev ve vzorníku. Ale myslím si, že se rodičům budeme v dresech líbit.

Teď už ale tabulka rozpisu zapsána, kluci rozmístěni ke stolům, vše nachystáno…píííísk, začínáme první zápas.
Myšák – Radek Z. (1:0), Matěj V. – Matěj P. (2:0), Petr – Lukáš (1:0), Luba – Radek D. (0:0), Tomáš L. – Tomáš S. (0:0). Pěkně „prvně psaní“, ani jedna porážka. 

Do druhého kola nastoupily tyto dvojice: Tomáš L. – Lukáš (3:1), Tomáš S. – Radek D. (1:0), Matěj V. – Radek Z. (2:2), Luba – Petr (0:1). Tentokrát se neprohra „domácích“ nekonala na všech stolech, ale nutno podotknout, že Luba si proti Petrovi nevedl vůbec špatně. Matěj Pecina nás po prvním kole zase opustil a pelášil na ZUŠ.
Matěj má můj obdiv, že je ochoten přijít vždy jen na 30 min., a pak přeběhnout na lidušku. Druhé kolo jsem vynechal, protože po odchodu Matěje nás bylo devět.

 Třetí kolo se rozlosovalo takto: Matěj V. – Luba (3:2), Myšák – Tomáš S. (3:0), Radek D. – Lukáš (1:3), Petr – Radek Z. (2:0). Plonkovní byl tentokrát Tomáš L. 

Poslední 4. kolo sehráli Petr – Tomáš L (0:0), Luba – Radek Z. (0:2), Myšák – Radek D. (výsledek nezapsán) a Matěj V. – Tomáš S. (1:1).

Dnešním nejúspěšnějším hráčem byl Matěj Vlk. Ze 4 zápasů si odnáší 6 bodů. Kromě Matěje Peciny si dnes všichni odnesli alespoň bod. Ale Matěj II. Pecina to má těžké, když vždy přijde jen na jeden zápas.

5.10.2022 Trénink #5

Nejdříve jsme nachystali 3 stoly. Pak čtvrtý a nakonec jsme museli dát ven všech pět. Sešlo se nás dnes zase dost. Celkem přišlo 9 kluků a dva ještě byli omluveni. Mám z toho velikou radost. Kroužek se pěkně rozjíždí a klukům se šprtec líbí.

V prvním kole si zase Tomáš vyžádal moji účast u stolu. Lukáš se utkal se Sykyčem, Martin vyzval Radka D., Max se postavil druhému Radkovi (Z.) a na posledním stole se utkali oba Matějové. Protože jsem hrál s Tomášem, nestihl jsem sledovat dění na ostatních stolech, obzvláště když mi v první třetině dal Tomáš gól. Zase pěkná střela o mantinel. Ve zbytku první a celou druhou třetinu jsem se snažil vyrovnat, ale nedařilo se. Dnes bych netrefil ani stodolu. Ve třetí třetině se už-už blížilo vyrovnání, střely začaly létat směrem na branku, hráči jezdili kam jsem potřeboval…a v tu chvíli se po mé střele, která se odrazila od Tomášova brankáře, zastavil puk před mou svatyní. Tom dlouho zaměřoval, šteloval mířidla a nakonec napřáhl ke střele….prásk…s uctivou poklonou, trenére, tady máš druhý gól. Nezbylo mi nic jiného, než vrhnout vše do útoku. Dnes mi ale hvězdy nepřály. Po konečném hvizdu jsem se schoulil do rohu tělocvičny a tiše plakal. Tomáš naopak slavil a jásal na celé kolo.
Na ostatních stolech to dopadlo takto:
Lukáš – Sykyč 0:1
Martin – Radek D. 0:2
Max – Radek Z. 2:1
Matěj V. – Matěj P. 1:0

Po prvním kole nás zase opustil Matěj II. Pecina, který mazal do ZUŠky. Pak se zase vrátí. My ostatní, poté, co jsem utřel slzy, jsme si na chvilku sedli. Kluci si vybírali týmy a řešili jsme i návrh dresů. Jakmile je budu mít zpracované od firmy, hodím je na web a do FB skupiny.

Druhé kolo jsem byl plonkovní, takže jsem dělal rozhodčího. U stolů se sešli Max – Radek D. (2:3), Martin – Sykyč (1:0), Matěj V. – Radek Z. (2:3), Tomáš – Lukáš (0:0).
Jako rozhodčí jsem byl u Matěje s Radkem. Kluci nehráli špatně. Radek vedl, Matěj srovnal. Pak zase vedl Matěj…ale hrál strašně útočně, což pomohlo Radkovi zase srovnat.  A když už to vypadalo na remízu, nahrál Matěj Radkovi do vyložené situace a Radek dárečkem nepohrdl. Pěkný zápas. Na druhé straně  tělocvičny hrál Tom s Lukášem…jakože opravdu 0:0? Tome? Si na mě vystřílel všechen prach a na Lukáše už mu nic nezbylo. Příště první zápas s Tomášem nehraju 🙂

Poslední plné kolo se odehrálo v následujících dvojicích. Tomáš – Matěj V. (2:0), Lukáš – Max (2:2), Radek Z. – Radek D. (1:2), na posledním stole jsem hrál já s Martinem (3:0).
Úplně poslední zápas jsme nedohráli kompletně, nezbýval čas. Takže jsme jej ani nezapisovali.
Ze zapsaných údajů výše musím velice pochválit Tomáše, který má za dnešek dvě výhry a jednu remízu, tj. 5 bodů.
Avšak tichým břehem, který „šprtec“ mele, byl Radek Doubek. Tenhle relativně tichý kluk dal na frak všem dnešním soupeřům. Veliká gratulace k 6 bodům.
Kromě Lukáše, který dnes uhrál dvě remízy, měli všichni alespoň jednu výhru. Věřím, že i Lukáš příště nějakou přidá.
PS: Matěj II. Pecina se k nám už odpoledne nepřidal, nevím, jestli jsme neslyšeli zvonek (fakt v tělocvičně není moc slyšet), nebo zda už po ZUŠ zamířil rovnou domů.